Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради

Skarbnucya

«Творча скарбничка -2021 року»

03 серпня відбулося онлайн-засідання журі відбіркового етапу щорічного обласного конкурсу «Творча скарбничка -2021 року» для творчо працюючих освітян територіальної громади.

Vakcina

Вакцинація – єдиний найдієвіший спосіб, щоб вберегти себе та оточуючих від небезпеки захворіти на COVID-19.

Відповідно до Дорожньої карти вакцинації від COVID-19 працівники сфери освіти є однією з пріоритетних груп, які потребують захисту від цієї хвороби.

УВАГА! КОНКУРС!

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора закладу освіти:

КЗ «МІЗЯКІВСЬКО-ХУТІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» (23213, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Мізяківські Хутори вул.Центральна, будинок 22) (наказ від 12.07.21 р. № 69/о).

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копія паспорта громадянина України;
 • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Строк подачі документів: з 15 липня по 10 серпня 2021 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: Вінницька область, смт. Стрижавка, вул.Київська,174 (Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради) З додатковою інформацією про умови оплати праці, етапи проведення конкурсу, склад конкурсних комісій, а також примірним переліком питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразками ситуаційних завдань можна ознайомитися на сайтах: Стрижавської селищної ради (https://stryzhavska-rada.gov.ua/) та Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та спорту Стрижавської селищної ради (https://vinrvo.gov.ua/) та за телефонами: (головний спеціаліст). Е-mail: osvitastr@ukr.net.

*Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення.


Uvaga%201

УВАГА! КОНКУРС!

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та спорту Стрижавської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора закладу освіти: КЗ «ЛАВРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

28%20%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8F

Останній дзвінок - 2021

Сьогодні, у День випускника, пролунав випускний вальс і для старшокласників КЗ:"Ліцей №1 смт Стрижавка "

 • 1
 • 2

Корисні посилання