Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради

УВАГА! КОНКУРС!

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора закладу освіти:

КЗ «МІЗЯКІВСЬКО-ХУТІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» (23213, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Мізяківські Хутори вул.Центральна, будинок 22) (наказ від 12.07.21 р. № 69/о).

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Строк подачі документів: з 15 липня по 10 серпня 2021 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: Вінницька область, смт. Стрижавка, вул.Київська,174 (Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради) З додатковою інформацією про умови оплати праці, етапи проведення конкурсу, склад конкурсних комісій, а також примірним переліком питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразками ситуаційних завдань можна ознайомитися на сайтах: Стрижавської селищної ради (https://stryzhavska-rada.gov.ua/) та Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та спорту Стрижавської селищної ради (https://vinrvo.gov.ua/) та за телефонами: (головний спеціаліст). Е-mail: osvitastr@ukr.net.

*Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення.


{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}

Корисні посилання