Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

DSC 8252

Районний етап обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020»

З метою виявлення обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчих здібностей учнів, виховання патріотизму, національної гідності та самодостатності учнівської молоді 29 та 30 січня 2020 року в рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2020» був проведений районний етап обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020».

%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0

Учні Вінницького району долучилися до флешмобу «Україна-це ми!»

22 січня Україна святкує День соборності – більше ста років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Golovna

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

16 квітня 2019 року відділом освіти Вінницької райдержадміністрації було проведено робочу нараду керівників закладів загальної середньої освіти. В нараді взяв участь голова Вінницької райдержадміністрації Демченко М.І.

DSC 7238

Спартакіада допризивної молоді серед ЗЗСО Вінницького району

10 квітня 2019 року на базі спортивних споруд Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. проведена Спартакіада допризивної молоді серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. з військового багатоборства. Даний захід - ще одна нагода наголосити на необхідності формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганді здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм підготовки до служби в Збройних силах України.

IMG 20190410 102309

Нарада директорів закладів дошкільної освіти

10 квітня 2019 року відбулася нарада директорів закладів дошкільної освіти. Лариса Русан, завідувач відділу дошкільної освіти КВНЗ «ВАНО» довела до відома присутніх про шляхи оновлення дошкільної освіти в контексті Концепції «Нової Української Школи». Педагоги разом з Ларисою Степанівною в ході обговорення дійшли висновку, що наступність-це дидактичний принцип забезпечення передумов до шкільного навчання.

Golovna

Атестація керівних та педагогічних кадрів у 2018/2019 навчальному році

08 та 09 квітня 2019 року відбулися підсумкові засідання атестаційної комісії відділу освіти на яких атестовано 18 керівників та 61 педагогічного працівника. Всіх керівників та їх заступників атестовано на відповідність займаній посаді. Результати атестації педагогічних працівників закладів освіти району.

DSC 5194

Районний фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2019»

З метою популяризації, розвитку й відродження українського мистецтва, піднесення авторитету національної культури, пропаганди національного надбання та кращих зразків світової класики, зміцнення творчих зв’язків між учнями і вчителями, підвищення художнього рівня виконавської майстерності творчих колективів протягом березня місяця в закладах загальної середньої освіти Вінницького району тривав традиційний районний фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2019».

DSC 0544

Проведення колегії відділу освіти районної державної адміністрації

26 лютого 2019 року в актовій залі Вінницької районної ради відбулася колегія відділу освіти Вінницької райдержадміністрації. Начальник відділу освіти Томусяк С.М. підвела підсумки роботи відділу освіти за 2018 рік та окреслила основні завдання на 2019 рік.

DSC 9730

Засідання круглого столу "Перспективи розвитку та проблеми НУШ"

19 лютого 2019 року під керівництвом начальника відділу освіти Вінницької райдержадміністрації Томусяк С.М. на базі Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. був проведений круглий стіл «Перспективи розвитку та проблеми Нової української школи» для заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів 1 класів закладів загальної середньої освіти району.