Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

Dzvnok 1

Зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Ось і підходить до завершення наш не простий і не стандартний 2019-2020 навчальний рік. На жаль, світова пандемія пов’язана із коронавірусною інфекцією, внесла корективи і в освітянську галузь. Друге півріччя навчального року змусило нас всіх зіткнутися з масою перешкод під час організації освітнього процесу та знаходити шляхи виходу із нестандартних ситуацій. Але є в цьому і позитивні сторони, адже ми навчилися жити в умовах карантинних обмежень, опанували дистанційне навчання та проведення у режимі онлайн уроків, нарад, семінарів та конференцій, ми мали можливість значну увагу приділити самоосвіті, розвитку наших здібностей і талантів.

І хоча цьогоріч ми не проводимо у звичному режимі свято останнього дзвоника та випускні вечори, хочу побажати вам міцного здоров’я, гарного святкового настрою, надії на краще майбутнє! , відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду та впевненість у завтрашньому дні.

Випускникам бажаю успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та вступити в омріяні заклади вищої освіти, наполегливо і з впевненістю рухатися до своєї мети, незважаючи на ті перешкоди, які створила світова пандемія, адже вона є тимчасовим явищем, яка не повинна впливати на ваше майбутнє.

Всім решті учням бажаю гарних оцінок, зароблених дистанційно, веселих літніх канікул, гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Висловлюю слова щирої подяки педагогам та батькам, які на належному рівні змогли подолати виклик долі й спільно працювали з учнями, допомагали їм в організації дистанційного навчання та в опануванні нових знань.

Сподіваюся, що новий навчальний рік ми з вами зустрінемо традиційно, на святкових лінійках, великою освітянською родиною!

Тож вітаю усіх із закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!

Навчальний рік до фінішу добіг.

От і усе, скінчилися уроки.

І перед вами – тисячі доріг,

Де самостійно здійсните ви кроки

І виберете ту, лише одну,

Що поведе вперед по вашій долі.

То ж вибирайте сонячну, ясну,

Дорогу світлу у квітковім полі,

Яка до щастя завжди приведе,

З якої видно горизонти й далі,

На ній ви не оступитесь ніде,

А проживете чесно й без печалі!

З повагою начальник відділу освіти Світлана Томусяк

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}