Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

DSC 7238

Спартакіада допризивної молоді серед ЗЗСО Вінницького району

10 квітня 2019 року на базі спортивних споруд Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. проведена Спартакіада допризивної молоді серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. з військового багатоборства. Даний захід - ще одна нагода наголосити на необхідності формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганді здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм підготовки до служби в Збройних силах України.

В офіційній церемонії відкриття змагань з словами гарних побажань молодим спортсменам та майбутнім воїнам виступили: голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, начальник відділу освіти Світлана Томусяк, заступник голови обласної організації товариства сприяння оборони України Олександр Яремчук, представник районного військового комісаріату старший лейтенант Дмитро Бензелюк, голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, сільський голова Некрасовської територіальної громади Валерій Тарасюк.

У змаганнях з кульової стрільби, підтягуванні на перекладині, киданні гранати, бігу на 60 м та на 800м взяли участь старшокласники 17 закладів загальної середньої освіти із 20. За рахунок коштів та сприяння відділу освіти Вінницької РДА, районної організації ВФСТ «Колос» підготовлені призи, кубки, медалі та грамоти для нагородження команд та окремих учасників - переможців Спартакіади. Значний інтерес у учасників змагань та учнів Некрасовської школи визвав майстер-клас по неповному розбиранні і збиранні автомата Калашникова, демонстрація сучасних зразків зброї та засобів захисту від враження вогнепальною зброєю, які представили обласна організація товариство сприяння оборони України. Адміністрацією та педагогічним колективом Некрасовської ЗОШ І-ІІІст. докладені значні зусилля для організації чіткого прийому, розміщення, харчування учасників змагань, підготовку спортивних споруд (спортивний зал, стрілецький тир, сектор для метання гранати та бігові доріжки).

Спартакіада проведена на достатньо високому організаційному рівні. Всі структури задіяні в підготовці і проведенні змагань спрацювали чітко і злагоджено.

Зведений протокол Спартакіади допризивної молоді серед закладів загальної середньої освіти Вінницького району (10 квітня 2019р. Некрасовська ЗОШ І-ІІІст.) ПРОТОКОЛ ---------

  • DSC 7632
  • DSC 7760
  • DSC 7698
  • DSC 0392
  • DSC 0392
{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}