Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

Sport fz

Районні змагання з футзалу серед п’ятикласників

Районні змагання з футзалу серед п’ятикласників

З 16 січня 2019 року 17 загальноосвітніх шкіл Вінницького району розпочали змагання з футзалу серед учнів 5-х і молодших класів в рамках Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти. Попередньо, розподілившись на 6 відбіркових груп, школярі змагалися за право брати участь у фінальному етапі змагань, які пройшли 21 і 22 січня на базі Стрижавської ЗОШ І-ІІІст. Загальна кількість учасників становила 170. Ця цифра була дещо нижчою ніж в попередні роки, адже в змаганнях не брали участь навчальні заклади із Якушинецької та Сокиринецької ОТГ. Не зважаючи на це, дитячий азарт, цікавість і напруженість були високими з результативною та якісною індивідуальною і командними іграми.

Приємно відмітити, що футзал розвивається і в тих навчальних закладах, де відсутні спортивні зали – Писарівській ЗОШ І-ІІІст., КЗ «Мізяківсько-Хутірський НВК-ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ», Медвеже-Вушківській СЗШ І-ІІІст., Лаврівській СЗШ І-ІІІст., Стадницькій ЗОШ І-ІІст., Ільківській ЗОШ І-ІІст., Іванівській СЗШ І-ІІст., Переорській СЗШ І-ІІст. Ряд команд доповнювались і дівчатками , які на рівні грали із юнаками, оскільки в школах не має достатньої кількості юнаків даної вікової категорії.

З іншого боку, прикро, що школи де є всі умови для розвитку даного виду спорту (спортивні зали, інвентар, кваліфіковані спеціалісти та достатня наповнюваність класів), - проігнорували змагання.

Відділ освіти Вінницької РДА висловлює щиру вдячність ВРО ВФСТ «Колос»( кер. Юсумбелі Р.А.) за підтримку змагань (нагородження команд переможців футзальними м’ячами), КУ «ДЮСШ «Десна» (кер. Заводян А.О.) за надання не тільки якісного суддівства змагань , а й навчання вчителів та учнів сучасним правилам гри в футзал, керівникам закладів освіти, на базі яких проходили змагання - Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст.. (Павлюк В.В.), Агрономічненської СЗШ І-ІІІст.(Ануфрієва Н.М.), Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ(Стасюк Н.О.) та Вороновицькій СЗШ І-ІІІст.(Пелешок В.А.).

Переглянути турнірні таблиці за підсумками всіх матчів. Завантажити

25 січня в м. Ладижин відбудуться відбірковий етап обласних змагань з футзалу. Представлятимуть Вінницький район юні футзалісти НВЗ «ЗОШ І-ІІІст-ліцей смт Стрижавка». То ж, побажаємо спортсменам подальших перемог. ---------

----------

Матеріал підготував методист ЦНІЗЗО Василь Столяренко

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}