Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0 min

Cерпнева конференція педагогічних працівників Вінницького району

28 серпня 2020 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Вінницького району в режимі онлайн.

Начальник відділу освіти Томусяк С.М. підвела підсумки розвитку освіти району в 2019 - 2020 навчальному році та окреслила основні завдання на 2020-2021 навчальний рік.

Світлана Михайлівна зазначила, що 2019-2020 навчальний рік виявився не простим і не стандартним, адже світова пандемія, пов’язана з коронавірусною інфекцією, внесла свої корективи і в освітній процес. Освітяни навчилися жити в умовах карантинних обмежень, опанували дистанційне навчання та проведення у режимі онлайн уроків, нарад, семінарів та конференцій.

Протягом 2019-2020 н. р. в освітянській галузі району здійснювалися заходи, спрямовані на реалізацію Концепції «Нова українська школа» вимог нового Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Начальник відділу освіти зупинилася на мережі закладів, проаналізувала розвиток дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти району, назвала вагомі результати учнівських досягнень у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах. Томусяк С.М. детально проаналізувала матеріально-технічне забезпечення освітянської галузі протягом 2019-2020 навчального року; виплату заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам; назвала об’єкти, в яких було проведено капітальні роботи.

З вітальним словом до освітян району звернулися голова Вінницької районної державної адміністрації Луценко Євгеній Васильович та голова Вінницької районної ради Закревська Тетяна Петрівна.

Очільники району привітали педагогів з початком нового навчального року, подякували за наполегливу роботу, побажали творчої наснаги, нових здобутків і перемог у новому навчальному році. Зазначили, що під час організації освітнього процесу необхідною умовою є дотримання всіх протиепідемічних заходів.

Підводячи підсумки конференції Світлана Михайлівна наголосила, що у зв’язку із дотриманням усіх протиепідемічних вимог головного санітарного лікаря, заборонено проводити святкові лінійки та відвідувати заклади освіти батькам й стороннім особам. Привітала освітян з початком нового навчального року, побажала сил, енергії, творчості та креативу, закликала продовжувати любити свою професію, яка для кожного вчителя є покликанням!

---------

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}