Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

Golovna

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

16 квітня 2019 року відділом освіти Вінницької райдержадміністрації було проведено робочу нараду керівників закладів загальної середньої освіти. В нараді взяв участь голова Вінницької райдержадміністрації Демченко М.І.

Під час наради начальник відділу освіти Томусяк С.М. зосередила увагу присутніх на питаннях моніторингу зовнішнього незалежного оцінювання та НУШ, функціонуванні сайтів закладів освіти, організації роботи пришкільних таборів, а також ознайомила з методичними рекомендаціями щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році та з питанням використання субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

ОДиректор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Наскальна О.А. під час свого виступу провела аналіз підсумків проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та участі районної команди учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

З підсумками районного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2019» та «Зіркова мрія – 2019» присутніх ознайомила головний спеціаліст відділу освіти Медяна І.М., а з підсумками атестації педагогічних працівників закладів освіти району - завідувач Центру навчально-методичного забезпечення закладів освіти Вінницького району Табанюк А.А.

Інформацію про методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації у 2018 – 2019 н.р. довела до відома керівників закладів освіти головний спеціаліст відділу освіти Кугай О.М.

Про стан роботи з профілактики нещасних випадків серед працівників та учнів закладів освіти району у своєму виступі зазначив провідний інженер з охорони праці групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти Усов В.А.

Обговорення питань щодо проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») провів методист Центру навчально-методичного забезпечення закладів освіти Вінницького району Столяренко В.О. Також під час наради було проведено нагородження збірних команд закладів освіти – переможців спортивних змагань та конкурсів.

---------

  • DSC 7632
  • DSC 7760
  • DSC 7698
  • DSC 0392
{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}