Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

S1

1 вересня - День Знань

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Щиро вітаю всіх із традиційним вересневим святом – Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Знання – це сила. Сила творіння, добра та суспільної злагоди. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.

Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконана, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. на енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день України.

Шановні батьки, щиро висловлюю вам слова подяки за ваших дітей. За те, що допомагаєте їм у навчанні, в житті і даєте потрібні і правильні поради. Продовжуйте і далі допомагати своїм дітям, а в майбутньому вони допоможуть вам.

З нагоди свята бажаю всім нам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу, нових здобутків!

З повагою, Начальник відділу освіти С.М. Томусяк

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}