Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

S4

Урочисте відкриття нової Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.


1 вересня 2018 року відбулось урочисте відкриття Сосонської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів після реконструкції. У новому приміщенні закладу після реконструкції можуть навчатися близько 400 учнів. Наразі в освітньому закладі перебуватиме 256 школярів, а до першого класу підуть 36 учнів.

В шкільних урочистостях з нагоди Дня знань взяли участь: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, митрополит Вінницький і Барський Симеон, народний депутат України Олексій Порошенко, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко та начальник відділу освіти Світлана Томусяк. У заході також взяли участь працівники апарату Вінницької РДА та керівники структурних підрозділів, сільський голова с. Сосонка Микола Демченко, депутати районної та сільської рад, а також керівники підприємств та установ, організацій району й області.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, звертаючись до присутніх з вітальним словом, зазначив: «Успішна реалізація цього проекту також відбулась завдяки активній позиції і прагненню вашої громади. Завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка та Уряду Володимира Гройсмана вдалося акумулювати фінансові ресурси на об’єкти соціальної сфери. Тож ми бачимо результат спільних зусиль владних інституцій та представників громади».

Від імені та за дорученням Уряду, Валерій Коровій вручив директору школи Людмилі Кугай сертифікат, який засвідчує відповідність завершеної реконструкції Сосонської середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. та зачитав присутнім вітальну адресу Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Крім цього, під час свята Валерій Коровій вручив директору школи сертифікат на комплект обладнання для кабінету математики на суму 362 тис. грн.

З найкращими привітаннями до присутніх також звернувся голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, зазначивши:«Для мене велика честь бути сьогодні у селищі Сосонка. Від імені депутатського корпусу Вінницької обласної Ради висловлюю подяку усім причетним до реалізації цього проекту. Сьогодні, 1 вересня, День знань для кожного з нас є тим етапом, який надає нам можливість робити все для досягнення нових висот та подальшого утвердження України як незалежної, сильної та заможної держави».

Голова Вінницької РДА Михайло Демченко привітав жителів с. Сосонка з визначною подією, розповів про ключові етапи проведення реконструкції закладу освіти. Також голова районної державної адміністрації вручив директору сертифікат на придбання акустичної системи, кухонного комбайну, столового та кухонного посуду для школи

З початком нового навчального року школярів привітав народний депутат України Олексій Порошенко, який протягом останніх трьох років опікувався завершенням реконструкції навчального закладу: «Ця школа буде виконувати роль освітнього центру, даючи можливість отримувати якісну освіту жителям Сосонки і навколишніх сіл. Я щасливий, що нам це вдалося, а ще більше задоволення у мене викликають радісні очі першокласників, які почнуть свій шлях набуття освіти у нових, просторих та комфортних класах».

Під час святкового заходу митрополит Вінницький і Барський Симеон також звернувся до присутніх із найкращими побажаннями, вручивши директору школи Людмилі Кугай ікони та здійснивши обряд освячення закладу освіти.

З концертними номерами до привітань долучилися вихованці Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок», керівник – народний артист України Петро Бойко.

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}