Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

MON1

МОН ТА «СНІДАНОК З 1+1» підготували серію роликів з відповідями на найпоширеніші запитання батьків щодо школи

Як вирішувати дискусійні питання щодо шкільної форми? Куди звертатися, якщо в класі немає ремонту, і за чий кошт його мають зробити? Чи може дитина ходити з планшетом замість підручників? Міністерство освіти і науки України на прохання «Сніданку з 1+1» відповідає на ці та інші гострі запитання у відеороликах, що виходять в ефірі 1+1, розміщені на сайті МОН та на YouTube-каналі «Сніданку з 1+1».

    «Зараз ми намагаємось бути максимально відкритими і йти назустріч батькам, роз’яснюючи всі питання, що в них виникають. Саме тому ми були раді та вирішили підтримати ініціативу «Сніданку з 1+1» та записати спільно ролики з відповідями на найпоширеніші запитання, що з’являються постійно», – пояснює Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

    Планується вихід ще 6 відеороз’яснень, в яких йтиметься про шкільну форму, фінансування шкіл, новий формат оцінювання та обмеження обсягу домашніх завдань в початкових класах, дати канікул та механізм їх визначення, державну мову в школах. 

     Ролики виходитимуть протягом наступних тижнів у будні з інтервалом у 2-3 дні. На ресурсах МОН вони будуть доступні ЗАВЖДИ, щоб усі охочі мали можливість переглянути їх та отримати роз’яснення.  

     в повідомлені нагадується також, що на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки розміщено ролики, що роз’яснюють, якою буде Нова українська школа  

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}