Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

Оголошення

2019-04-17

Оголошення!!!

Відділ освіти Вінницької райдержадміністрації повідомляє, що конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Широкогребельський НВК:ЗОШ І ст. – ДНЗ» Вінницького району Вінницької області, який мав відбутися 19 квітня о 10:00 годині, з об'єктивних причин переноситься на 12:00 годину та буде проведений 19 квітня 2019 року о 12:00 годині в приміщенні актової зали Вінницької районної ради за адресою Хмельницьке шосе, 17, м. Вінниця.


2019-03-13

Конкурс на заміщення вакантної посади

Відділ освіти Вінницької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Широкогребельський НВК:ЗОШ І ст. – ДНЗ» Вінницького району Вінницької області, що знаходиться за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Широка Гребля, вул. Українська, будинок 112а.

Умови оплати праці: директору зазначеного закладу встановлюється 14 тарифний розряд, що складає 4649 грн., а також доплати на надбавки згідно чинного законодавства.

  До участі у конкурсі допускаються:
 • - має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
 • - стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
 • - організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
  Для участі в конкурсному відборі необхідно подати такі документи:
 • - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», (згідно додатку1до Положення);
 • - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • - копію документа про вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • - копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • - довідку про відсутність судимості;
 • - мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Претенденти подають документи особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк. Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає. Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу на сайті відділу освіти (до 01.04.2019 включно) за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 (приміщення адмінбудинку «Книжка») 12 поверх, кабінет № 1204. Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначеної вакантної посади буде проводитись конкурсною комісією 19 квітня 2019 року (початок о 10.00 год.) за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 (приміщення адмінбудинку «Книжка») 12 поверх, кабінет № 1205. Загальна тривалість конкурсу не перевищуватиме 2 год., з яких: не більше 60 хв. відведено на письмовий іспит, 20-25 хв. – публічна презентація перспективного плану розвитку закладу, решта часу (близько 35-40 хв.) - відповіді на запитання членів конкурсної комісії.

Особа, яка уповноважена надавати інформації про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі - Табанюк Антоніна Анатоліївна - завідувач Центру навчально-інформаційного забезпечення закладів освіти. Контактні дані: тел. 66-17-77, електронна адреса osvita.vrda@gmail.com.


ISUO 2

2018-09-04

Шановні керівники закладів загальної середньої освіти!!!

Повідомляємо, що у зв’язку з нещодавнім затвердженням НОВИХ форм статистичної звітності, на даний момент до інформаційної системи управління освітою «ІСУО» вносяться відповідні корективи та налаштування. Враховуючи зазначене, інформуємо, що система буде готова до прийому нових форм статистичної звітності в електронному вигляді з 10 вересня.


Persch dzvonik 2

2018-08-31

Шановні керівники закладів загальної середньої освіти!!!

Відділ освіти Вінницької райдержадміністрації повідомляє про те, що урочистості з нагоди Дня знань відбудуться 1 вересня 2018 року початок об 09:00 год. 

«Перший урок», відповідно до тематики – 3 вересня 2018 року.