Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації

Оголошення

2020-03-16

Дистанційна підтримка освітнього процесу в умовах карантину

Відділ освіти пропонує вчителям, батькам, школярам безкоштовні онлайн-ресурси для ефективного дистанційного навчання.

 • 1. Отримання знань. Дистанційна підтримка освіти школярівhttps://disted.edu.vn.ua/;
 • 2. Сучасні технології в освіті. https://educationpakhomova.blogspot.com/p/blog-page_13.html;
 • 3. Сайт «Освіторія» https://osvitoria.media/tag/kursy-z-fizyky/https://osvitoria.media/tag/kursy-z-fizyky/ (фізика);
 • 4. Гейміфікована онлайн-платформа iLearn
 • 5. Для вивчення англійської мови https://learnenglishteens.britishcouncil.org/skills/listening/upper-intermediate-b2-listening/boy-bands;
 • 6. Онлайн курси платформи Ed Era https://www.ed-era.com/courses/
 • 7. Онлайн платформа Prometheus (більш ніж 100 безкоштовних онлайн-курсів (https://prometheus.org.ua/courses-catalog/) для ефективного дистанційного навчання на платформі);
 • 8. Портал вчителів початкових класів "Урок" http://www.yrok.net.ua/;
 • 9. Презентації для учнів початкових класів http://educat.at.ua/;
 • 10. ВЕБ-сторінка журналу "Початкова школа" http://www.pochatkova-shkola.net/;
 • 11. Центр творчих ініціатив "Клевер" http://uclever.com/

 • 2020-03-16

  Про перенесення методичних заходів

  Методичні заходи, заплановані в період до 3 квітня, переносятьсяна невизначений термін у зв'язку з карантином. Саме тому весняна сесія Школи агентів змін також відтерміновується! Дякуємо за розуміння.


  2020-03-13

  Про перенесення курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників

  Відповідно до п.1 наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 12.03.2020 № 127 «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти області» запроваджено з 12 березня по 03 квітня 2020 року карантин для усіх типів закладів освіти: дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти (КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»).

  У зв’язку з цим курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, заплановані у період з 12 березня по 03 квітня, переносяться на інший термін, про який буде повідомлено додатково.


  2020-03-11

  Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти району

  Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 11.03.2020 відділ освіти повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про запровадження карантину у зв’язку із розповсюдженням коронавірусу в Україні, та призупинення освітнього процесу в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року.


  2020-03-03

  Про весняну сесію Школи агентів змін

  При складанні планів роботи на весняні канікули врахуйте свою участь в роботі весняної сесії Школи агентів змін, яка відбуватиметься 25-26 березня цього року на базі Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. Особливо зверніть увагу на 25 березня. На цей день запланована спеціальна сесія для керівників та їх заступників на тему: «Інструменти фасилітації в роботі директора школи і не тільки…»


  2020-02-11

  Про ІІ Форум педагогічної майстерності!

  18 лютого 2020 року на базі Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. пройде ІІ Форум педагогічної майстерності «Лайфхаки сучасного вчителя!

  Крім учасників на Форум запрошуються голови та члени атестаційних комісій І рівня ( представництво від комісій І рівня - не менше двох членів).

  ВАЖЛИВО! Бажаючим стати учасником Форуму радимо поспішати - термін реєстрації закінчується 12 лютого 2020 року о 17.00


  2020-02-03

  Шановні освітяни!

  З радістю повідомляємо про можливість з навчальною метою відвідати Польщу. Орієнтовні дати поїздки 26- 28 лютого або 27-29 лютого 2020 року. Виїзд увечері близько 17.00.

  План поїздки

 • День 1. Прибуття до Любліну, відвідування ліцею, екскурсія містом, обід. О 16.00 виїзд до Варшави. Прибуття до Варшави, вечеря, ночівля.
 • День 2. Вранці відвідування школи, відкритий урок, екскурсія школою, діалог "питання-відповідь". Обід. Відвідування вищої школи "Колегіум Сівітос". Вільний час, вечеря, ночівля.
 • День 3. Ранок - екскурсія Варшавою, торгівельний центр. Обід. Виїзд в Україну.
 • Кількість місць обмежена!
 • Форма реєстрації Реєстрація


  2020-01-31

  Стартує ІІ Форум педагогічної майстерності "Лайфхаки сучасного вчителя"

  18 лютого 2020 року о 10.00год. на базі Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ буде проведено ІІ Форум педагогічної майстерності «Лайфхаки сучасного вчителя». До участі у Форумі запрошуються педагогічні працівники закладів освіти району (у тому числі ті, які атестуються в поточному навчальному році) у складі:

 • - заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ̶ не менше двох учасників (учасниць);
 • - заклади загальної середньої освіти І-ІІ ступенів ̶ не менше одного учасника(учасниці);
 • - заклади дошкільної освіти; навчально-виховні комплекси.
 • Учасники І Форуму мають право брати участь у ІІ Форумі педагогічної майстерності. Для цього потрібно заповнити всі пункти реєстраційної форми (1-12).

  Для участі у Форумі необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради до 12 лютого 2020 року.

  Наказ, умови проведення Download

  Форма реєстрації Реєстрація


  2020-01-31

  Підсумковий протокол районного етапу обласного конкурсу "Зіркова мрія-2020" номінація "солісти-вокалісти" Download


  2020-01-30

  Протокол районного етапу обласного конкурсу читців у рамках фестивалю учнівської творчості «Проліски надії – 2020» Download


  2020-01-17

  До уваги учасників конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020»

  Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що районний етап конкурсу «Зіркова мрія -2020» у номінації «Художнє читання» відбудеться 29 січня 2020 р., у номінації «Вокал» - 30 січня 2020 р. у приміщенні актової зали Вінницької районної ради (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17). Початок конкурсу о 10:00 год.


  2019-04-17

  Оголошення!!!

  Відділ освіти Вінницької райдержадміністрації повідомляє, що конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Широкогребельський НВК:ЗОШ І ст. – ДНЗ» Вінницького району Вінницької області, який мав відбутися 19 квітня о 10:00 годині, з об'єктивних причин переноситься на 12:00 годину та буде проведений 19 квітня 2019 року о 12:00 годині в приміщенні актової зали Вінницької районної ради за адресою Хмельницьке шосе, 17, м. Вінниця.


  2019-03-13

  Конкурс на заміщення вакантної посади

  Відділ освіти Вінницької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Широкогребельський НВК:ЗОШ І ст. – ДНЗ» Вінницького району Вінницької області, що знаходиться за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Широка Гребля, вул. Українська, будинок 112а.

  Умови оплати праці: директору зазначеного закладу встановлюється 14 тарифний розряд, що складає 4649 грн., а також доплати на надбавки згідно чинного законодавства.

   До участі у конкурсі допускаються:
  • - має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
  • - стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
  • - організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
   Для участі в конкурсному відборі необхідно подати такі документи:
  • - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», (згідно додатку1до Положення);
  • - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • - копію документа про вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • - копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • - довідку про відсутність судимості;
  • - мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Претенденти подають документи особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк. Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає. Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу на сайті відділу освіти (до 01.04.2019 включно) за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 (приміщення адмінбудинку «Книжка») 12 поверх, кабінет № 1204. Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначеної вакантної посади буде проводитись конкурсною комісією 19 квітня 2019 року (початок о 10.00 год.) за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 (приміщення адмінбудинку «Книжка») 12 поверх, кабінет № 1205. Загальна тривалість конкурсу не перевищуватиме 2 год., з яких: не більше 60 хв. відведено на письмовий іспит, 20-25 хв. – публічна презентація перспективного плану розвитку закладу, решта часу (близько 35-40 хв.) - відповіді на запитання членів конкурсної комісії.

  Особа, яка уповноважена надавати інформації про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі - Табанюк Антоніна Анатоліївна - завідувач Центру навчально-інформаційного забезпечення закладів освіти. Контактні дані: тел. 66-17-77, електронна адреса osvita.vrda@gmail.com.


  ISUO 2

  2018-09-04

  Шановні керівники закладів загальної середньої освіти!!!

  Повідомляємо, що у зв’язку з нещодавнім затвердженням НОВИХ форм статистичної звітності, на даний момент до інформаційної системи управління освітою «ІСУО» вносяться відповідні корективи та налаштування. Враховуючи зазначене, інформуємо, що система буде готова до прийому нових форм статистичної звітності в електронному вигляді з 10 вересня.


  Persch dzvonik 2

  2018-08-31

  Шановні керівники закладів загальної середньої освіти!!!

  Відділ освіти Вінницької райдержадміністрації повідомляє про те, що урочистості з нагоди Дня знань відбудуться 1 вересня 2018 року початок об 09:00 год. 

  «Перший урок», відповідно до тематики – 3 вересня 2018 року.