![](https://rada.info/upload/users_files/04330007/gallery/large/IMG_2520_1.jpg)
Літературний вечір "Поезія єднає"
10 березня 2023 року поціновувачі творчості Шевченка зібрались у місцевому кафе «Хуторок» села Мізяківські Хутори Стрижавської селищної територіальної громади, декламували вірші в атмосфері дружної родинної зустрічі. Вперше від початку повномасштабного вторгнення люди так масово зійшлися разом, і їх об’єднала поезія.
![](https://rada.info/upload/users_files/04330007/gallery/large/1_76.jpg)
Вірші Тараса Шевченка стали основою літературного вечора, присвяченого Дню народження поета.
![](https://rada.info/upload/users_files/04330007/gallery/large/IMG_1876.jpg)
На захід завітали голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко, начальниця відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Світлана Томусяк, староста Мізяківсько_Хутірського округу Людмила Панасюк, працівники освіти та місцеві жителі.
Щемливо й емоційно звучали рядки про війну. Наші діти усе розуміють і відчувають, тож їм болить те, що відбувається з Україною. Так само, як колись боліло Шевченкові.
![](https://rada.info/upload/users_files/04330007/gallery/large/IMG_1884.jpg)
На заході творча молодь Мізяківських Хуторів зібрала 11 тисяч 340 гривень для українського війська.
Юним активісткам Вікторії Ліварчук та Мар’яні Івацко у цьому допоміг наш славетний Кобзар.
![](https://rada.info/upload/users_files/04330007/gallery/large/IMG_1915_1.jpg)
«Я гордий за молоде покоління Стрижавської громади! Це потужна сила, яка прагне втілювати свої ініціативи і долучатись до благодійних справ. Отримав глибокі емоційні враження від участі у літературному вечорі», - прокоментував очільник громади.
![](https://rada.info/upload/users_files/04330007/gallery/large/IMG_2529_1.jpg)
Гуртуємось, тримаємось, разом до перемоги!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}