Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради

Нарада директорів закладів та установ освіти, культури, спорту Стрижавської територіальної громади

17 січня 2023 року відбулася нарада керівників комунальних закладів та установ Стрижавської селищної ради, в якій взяли участь працівники відділу освіти, cім`ї, молоді, спорту, культури та туризму. На нараду були запрошені поліцейські офіцери громади Стрижавської територіальної громади Віталій Коливайло, Петро Марчук та інспектор СЮП Вероніка Руренко.

Нараду проводила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Світлана Томусяк.

На порядку денному обговорювалися питання:

  • про роботу щодо попередження правопорушень;
  • про організацію харчування в закладах освіти;
  • про господарчі питання: списання матеріалів, визначення матеріально – відповідальних осіб;
  • про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;
  • про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2023 році;
  • про роботу в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, системах ДІСО та АІКОМ;
  • про проведення моніторингу якості дистанційного навчання;
  • про проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2023».

Під час зустрічі офіцери громади зосередили увагу на таких питаннях, як: попередження дитячих правопорушень, протидія домашньому насильству, моніторинг відвідування дітей закладів освіти. Також, обговорили питання захисту прав дітей та внутрішньо переміщених осіб, як особливо незахищеної верстви населення в умовах сьогодення, від будь-яких проявів насильства.

Світлана Михайлівна звернула увагу на дотримання процедури звільнення працівників та дотримання вимог ведення документації. Наголосила, що з метою налагодження ефективної роботи, керівникам у закладі необхідно призначити одну матеріальну відповідальну особу. Обговорили також питання щодо особливості придбання, взяття на облік та списання матеріалів.

Директор комунального закладу «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, СМСКТ» Інна Бедрак проінформувала про організацію харчування в закладах освіти у 2023 році. Зазначила, що сесією Стрижавської ради було затверджено Порядок надання платних послуг закладами загальної середньої освіти Стрижавської територіальної громади з виробництва та реалізації готової продукції громадського харчування, організації її споживання.

Олена Кугай, головний спеціаліст відділу, підвела підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та про особливості проведення «Учитель року -2023».

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}

Корисні посилання