Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради

Психологи нашої громади провели перший виїзний тренінг у Мізяківсько-Хутірському ліцеї

Психологи нашої громади провели перший виїзний тренінг у КЗ «Мізяківсько-Хутірському ліцеї».

Психологи нашої громади провели перший виїзний тренінг у КЗ «Мізяківсько-Хутірському ліцеї». Було понад 50 дітлахів віком від 8-ми до 12 років.

Учасники були поділені на 2 групи: одні працювали з психологами, інші - активно проводили час, займаючись фізичними вправами, грали у футбол та баскетбол, адже до даного напрямку долучились і працівники ДЮСШ Стрижавської селищної ради. Потім, кожна з груп змінювала вид діяльності.

Насиченість програми допомогла школярам не лише відволіктись від сьогодення, а й активно поринути у світ розваг.

Ми прекрасно розуміємо, що відбиток війни, ще надовго залишиться у свідомості дітей, адже вони на перший погляд безтурботні, і здавалося б, не так гостро сприймають і реагують на події сьогоднішнього дня. Та це не так, фахівці провели не одне дослідження, і переконалися в тому, що діти є однією з найбільш вразливих категорій, адже їх свідомість лише формується, і якщо вчасно не відреагувати, не бути поруч, то в подальшому виникнуть чимало проблем з психічним станом. А це, на жаль, не поодинокі випадки, а ціле покоління.

Враховуючи таку об’єктивність, фахівці, використовуючи різнопланові вправи намагаються максимально «розвантажити» дітей та повернути втрачене дитинство.

Одна із захоплюючих була вправа намалювати «дерево сили». Діти із великим захоплення обмальовували власну ручку, яка стала стовбуром, і надавали їй форми дерева, яке символізувало дух незламності.

Крім того, бесіди, спілкування, тренінги, - це все те, що було проведено під час зустрічі. Діти легко йшли га контакт, відчувався брак спілкування, адже дистанційна форма навчання, а зараз – канікули, не дають повної комунікації.

Наступний раз виїзд запланований до с.Переорки.

З кожними тижнем графік стає все більш напруженим: адже роботу психологи проводять в двох напрямках: робота з дорослими (вівторок, п’ятниця) та з дітьми в середу.

Чекаємо на зустріч з Вами! 067 30-49-825, 067-60-12-986 - Ольга.

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}

Корисні посилання