Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради

Серпнева конференція керівників закладів та установ відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської територіальної громади – відбулася

Взяли до уваги всі виклики другого року повномасштабної війни: можливість навчатися з перервами на повітряні тривоги та перебування в укриттях.

У межах реалізації антикризового Плану встановлено котельні на альтернативних видах палива в КЗ «ЗДО (ясла-садок) «Казка» смт Стрижавки, КЗ «ЗДО (ясла-садок) «Десняночка» с. Сосонки та КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка». Провели комісійне обстеження щодо облаштування найпростіших укриттів 10-ти закладів освіти, що є на території Стрижавської громади.

Маємо бути готові до осінньо-зимового періоду. Участь у Програмі з Відновлення України дала нам перемогу в 3-х проєктах: капітальні ремонти будівель Мізяківсько-Хутірського ліцею та Стрижавського ліцею №2 (енергозберігаючі заходи щодо утеплення будівель та дахів), «Нове будівництво адміністративної будівлі для розміщення центру надання адміністративних послуг, багатофункціональних громадських приміщень освітнього та творчого призначення». Також Представництво міжнародної неурядової організації «Save The Children» профінансує завершення внутрішніх та зовнішніх робіт найпростіших укриттів дитячого садка «Десняночка» та Ліцею №1.

> > > Отже, безпека – головний пріоритет цього навчального року. Тож продовжуємо займатися укриттями. Ми подали на грантові конкурси фактично всі навчальні заклади щодо будівництва модульних укриттів, які зможуть розмістити більшу кількість учнів та інших людей (Пеньківка, Мізяківські Хутори, Лаврівка та Сосонка, Стрижавський ліцей №1). Вони розраховані на 100-150 осіб. >

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}

Корисні посилання