Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради

Сертифікація педагогічних працівників - 2023

У 2023 році сертифікація педагогічних працівників буде поширена на вчителів базової середньої освіти – мовно-літературної і математичної освітніх галузей.

Відповідно до наказу МОН участь у сертифікації зможуть узяти не лише вчителі початкової школи (не більше 1500), а й по 500 вчителів математики і української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту у першому циклі базової загальної середньої освіти.

Реєстрація вчителів початкової школи для проходження сертифікації триватиме з 30 січня до 13 лютого 2023 року й відбуватиметься у два етапи:

основний (30 січня – 05 лютого) – у межах граничної кількості для кожного регіону; додатковий (06 – 13 лютого) – у межах загальної граничної кількості. Реєстрація вчителів математики та української мови і літератури триватиме протягом 01–11 серпня:

основний етап (01–07 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону; додатковий етап (07–11 серпня) – у межах загальної граничної кількості. Реєстрацію для проходження сертифікації буде припинено достроково, якщо:

1500 вчителів початкових класів сформують бланки реєстраційних карток-заяв; 500 вчителів математики сформують картки-заяви; 500 вчителів з української мови і літератури сформують картки-заяви. Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у сертифікації лише на добровільних засадах.

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}

Корисні посилання