Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради

Увага! Формується склад Молодіжної ради при Стрижавській селищній раді!

Формується склад Молодіжної ради

при Стрижавській селищній раді!

Тобі 14 - 35 років, ти є жителем Стрижавської територіальної громади, долучайся!

Запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь долучитися до створення Молодіжної ради! Молодіжна рада при селищній раді - це консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів селищної ради та молоді територіальної громади, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі. Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради – заповнюйте форму за посиланням: http://surl.li/aresz або звертайтеся у відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради за адресою: вул.Київська, 174, смт Стрижавка.

Прийом заяв та документів триватиме з 12 по 22 листопада 2021 року, відповідальна особа – Циба Любов Анатоліївна (телефон 0960363560, електронна адреса tsuba.lybov@gmail.com).

Для участі в установчих зборах потрібно подати: Для жителів (самовисуванців) Стрижавської громади:

 • Заява;

 • Біографічна довідка;

 • Згода на обробку персональних даних.

Для інститутів громадянського суспільства:

 • Заява;

 • Біографічна довідка;

-Витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства, засвідчене печаткою ( у разі наявності) з рішення про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми;

 • Згода на обробку персональних даних.

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Стрижавській селищній раді відбудуться 22 грудня 2021 року за адресою вул.40-річчя Перемоги,7, смт. Стрижавка в приміщенні селищної ради.

10 листопада 2021 року в «Ліцеї №1 смт.Стрижавка» відбулись змагання з настільного тенісу в рамках ІІ Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

10 листопада 2021 року в «Ліцеї №1 смт.Стрижавка» відбулись змагання з настільного тенісу в рамках ІІ Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Всього в змаганнях взяли участь 28 найкращих тенісистів з 5 ліцеїв і 2 гімназій. Серед юнаків перемогу здобули:

 • І м. – Вдовенко Серафим КЗ «Ліцей №1 смт.Стрижавка»;
 • ІІм. - Ємельянов Вадим КЗ «Ліцей №1 смт.Стрижавка»;
 • ІІІм. – Ткачук Максим КЗ «Пеньківський ліцей»;

 • Дівчата розподілили між собою місця так:

 • І м. – Драчук Мирослава КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей»;
 • ІІ м. – Капітонова Анастасія КЗ «Ліцей №1 смт.Стрижавка»;
 • ІІІ м. Максимець Ольга КЗ «Лаврівська гімназія»
 • За підсумком змагань команди посіли наступні місця:
 • І м. – КЗ «Ліцей №1 смт.Стрижавка»;
 • ІІ м. – КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей»;
 • ІІІ м. – КЗ «Лаврівська гімназія»;

Вітаємо всіх учасників змагань, переможців та призерів змагань з настільного тенісу!

Зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року відбудеться з 23 травня по 17 червня.

Стали відомі дати проведення ЗНО у 2022 році. Зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року відбудеться з 23 травня по 17 червня. Ці дати уже затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року. Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня. Не пізніше 29 квітня у зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

9 листопада у День української писемності та мови відбудеться Радіодиктант національної єдності

Радіодиктант національної єдності 2021: офіційні правила участі**

Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться 9 листопада о 10:00,** про це повідомив член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, і керівник Радіодиктанту Дмитро Хоркін. У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу. Флешмоб укотре виходить за межі суто радіоформату, й транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного. Так, спецефір "Суспільної студії" транслюватиметься на загальнонаціональному телеканалі 

 • UA: ПЕРШИЙ;
 • регіональних суспільних мовниках; 
 • ютуб-каналі;   UA: ПЕРШИЙ та на фейсбук-сторінках Суспільного мовлення, UA: ПЕРШИЙ та  регіональних філій  Суспільного. І традиційно Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях  Українського радіо  та  Радіо Культура  (також на  ютуб-каналі  та  фейсбук-сторінках  Українське радіо та Радіо Культура). Приєднуйтесь до фейсбук-події "XХI Радіодиктант національної єдності" та стежте за  оновленнями. Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту буде культовий український письменник Юрій Андрухович. До методичної роботи над Радіодиктантом національної єдності долучиться Лариса Масенко — українська мовознавиця, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови Національного університету "Києво-Могилянська академія" і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України. Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі — у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики. Студію для написання диктанту для гостей облаштували в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського і в приміщенні Радіохабу  Академії суспільного мовлення , де відомі українці писатимуть диктант із дотриманням карантинних вимог. Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00. Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.  Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті  ukr.radio  9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.

4e106910d3f280c8d8f814adbd787c99

Глобального проєкту «Greening of the Planet»

30 жовтня, працівники Стрижавської селищної ради, старости та небайдужі жителі разом із очільником територіальної громади Михайлом Демченком долучилася до екологічної ініціативи «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту «Greening of the Planet»

%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96

Щодо необхідності використання (носіння) здобувачами освіти світлоповертальних елементів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.10.2021 №1/9-529 щодо використання (носіння) здобувачами освіти світлоповертальних елементів у темну пору доби

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту культури та туризму селищної ради повідомляє про Наказ МОЗ від 04.10.2021 "Про перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації.

У Міністерстві охорони здоров’я України затверджено чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням від коронавірусної інфекції.

Snimok ekrana 2021 44 i

Конкурс Учитель року проведуть у чотирьох номінаціях

Традиційний всеукраїнський конкурс «Учитель року» буде проведений у чотирьох номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства».

Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Шкарлетом. Зокрема, цього навчального року буде визначено найкращих учителів у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» та «Основи правознавства».

Проведення конкурсу відбудеться у два тури. Перший – грудень 2021 року - лютий 2022 року. Другий – у березні - квітні 2022 року.

Реєстрація педагогічних працівників, які виявлять бажання взяти участь у конкурсі, триватиме з 11 до 31 жовтня 2021 року.

Корисні посилання